Informacje ogólne

Akademii hiszpańskiego online umożliwia samodzielną naukę języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego.

Nauka w akademii jest zróżnicowana i odbywa się poprzez innowacyjne wideokursy online, które wzbogacone materiałami do pobrania, fiszki online do nauki słownictwa, interaktywne ćwiczenia oraz testy online, webinary online oraz warsztaty tematyczne dzięki czemu kursant bez wychodzenia z domu może uczyć się języka hiszpańskiego ćwicząc wszystkie aspekty językowe: gramatyka, zrozumienie tekstów czytanych, słuchanie oraz mówienie.

 

Wysoka motywacja. 

Staram się motywować i utrzymać wysokie zaangażowanie poprzez urozmaicenie form nauki hiszpańskiego oraz ciągłą komunikację z kursantami podczas nauki w Akademii. 

Małymi krokami do celu. Powtórki

Nauka bazuje na przyswajaniu sobie nowej wiedzy małymi krokami, w sposób ciągły, bez zbędnego pośpiechu. Materiały tak są zaprojektowane by ucząc się nowych rzeczy móc jednocześnie powtarzać poznany już materiał. 

Native speaker. Dużo i praktycznie po hiszpańsku 

Najważniejsze. Jestem native speakerem i moim celem jest Twoja taka znajomość hiszpańskiego byś mógł/a porozumiewać się z takimi osobami jak ja. Stopniowo zwiększam intensywność hiszpańskiego tak by na poziomie A2/B1 całkowicie przełączyć się na język hiszpański. W materiałach staram się odkrywać ciekawe informacje o Hiszpanii czy Ameryce, które jesteś w stanie usłyszeń tylko od rodowitej Hiszpanki.

Na potrzeby wewnętrznej komunikacji w Akademii pomiędzy kursantami oraz 

Elisą Peñą utworzono

 zamkniętą grupę na facebookuhttps://www.facebook.com/groups/akademia.hiszpanskiego/

Na tej grupie wymieniamy się opiniami na temat realizacji naszych celów w Akademii, języka hiszpańskiego a ja staram się tam motywować do działania. 

Dodatkowo każdy członek akademii ma możliwość rozmowy ze mną podczas webinarów online, warsztatów oraz może mi również napisać email na który postaram się odpowiedzieć.

 

Skontaktuj się ze mną indywidualnie poprzez email: hola@elisapena.pl

Napisz dokładnie z czym masz problem, jeśli możesz zrób „print screen” błędu/problemu. Postaram się Tobie pomóc najszybciej jak się da.

Na chwilę obecną niestety nie jest to możliwe. 

 

Jak wygląda nauka w Akademii?

Bazą nauki hiszpańskiego w Akademii jest realizacja kursów. Podczas kursów zdobędziesz nową wiedzę w wybranymi temacie, którą będziesz mógł sprawdzić w praktyce przy pomocy pozostałych modułów: ćwiczeń, testów, webinarów. 

Nauka w Akademii podzielona jest na 3 główne poziomy zaawansowania: początkujący, średnio-zaawansowany oraz zaawansowany

Jeśli nie uczyłeś/aś się wcześniej hiszpańskiego i nie jesteś pewny/a swojego poziomu zaawansowania skorzystaj z testu poziomującego:

https://kursy.elisapena.pl/test_poziomujacy/

Po rozwiązaniu testu otrzymasz wskazówki na temat Twojeg orientacyjnego poziomu zaawansowania na którym realizować naukę w Akademii.

Oczywiście, że tak. 

Jeśli jesteś osobą początkującą na poziomie A1/ A2 zalecam Tobie stopniową (wskazane w opisach do materiałów) realizację poszczególnych materiałów. Przejście krok po kroku całego poziomu początkującego A1 oraz A2 daje gwarancje zdobycia solidnych fundamentów do dalszej nauki hiszpańskiego.

Od poziomu średnio-zaawansowanego B1 wzwyż nauka jest bardziej elastyczna i kursant może wybrać różne zagadnienia nad którymi chce pracować bez obawy, że ominie ważne podstawy.

Bez względu na powyższe masz możliwość realizację każdego materiału w dowolnym momencie.

Optymalnym rozwiązaniem jest codzienna nauka około 30-45 minut. Jeśli nie dysponujesz taką ilością czasu postaraj się usiąść do Hiszpańskiego przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.

Materiały są tak opracowane, że kompletne przerobienie danego materiału zajmuje średnio około 30 do 45 minut

Każdy kurs podzielony został na lekcje w ramach których do przerobienia są różnorodne materiały: wideo, nauka słówek oraz rozwiązanie ćwiczeń. Lekcje otwierają się stopniowo, jedna lekcja codziennie. Daje to czas na dokładne przerobienie danego materiału oraz możliwość uzupełnienia wiedzy przez realizację materiałów uzupełniających.

Nie można przyspieszyć otwierania kolejnych lekcji, natomiast jest możliwość realizacji kilku kursów jednocześnie. Zaleca się jednak dokładnie przerabianie materiałów danego kursu i  uzupełnianie ich dodatkowymi materiałami na platformie: ćwiczenia, fiszki, webinary. 

Materiał wideo jest zawsze pierwszym materiałem podczas każdego dnia wyzwania. Średnio każde wideo trwa około 10 minut i tyle potrzebujesz czas na jego jednorazowe obejrzenie. Jeśli jednak chcesz dokładnie zrozumieć omawiane zagadnienia to Tobie powtórne obejrzenie wideo.  Wiele osób podczas oglądania filmików opracowuje własne notatki celem jeszcze lepszego uporządkowania wiedzy.

Do nauki słownictwa przystąp niezwłocznie po zakończeniu wideo. Ważne by przed rozpoczęciem wykonywania fiszek zapoznać się dokładnie z instrukcją jak poprawnie ich używać. W tym celu po rozpoczęciu nauki słówek kliknij w przycisk „jak używać fiszek” i zapoznaj się z instrukcją. 

Fiszki można wykonać dowolną ilość razy dlatego warto je regularnie powtarzać.

Ćwiczenia sprawdzające wykonaj niezwłocznie po zakończeniu wideo i słówek. Ćwiczenia nie podlegają ocenie, służą one jedynie utrwaleniu wiedzy. Ćwiczenia można wykonać dowolną ilość razy dlatego jeśli tego potrzebujesz to wróć sobie do dowolnych ćwiczeń.

Każdy kurs kończy się testem końcowym, który stanowi podsumowanie zdobytej przez Ciebie wiedzy. Wyniki testu pokazywane są automatycznie po jego rozwiązaniu.

Dodatkowo po zakończeniu dane poziomu zaawansowania kursant otrzymuje certyfikat ukończenia danego poziomu zaawansowania co daje mu gwarancję wiedzy na danym poziomie zaawansowania.

Ostatniego dnia wyzwania do wykonania jest test końcowy, który będzie stanowił podsumowanie zdobytej przez Ciebie wiedzy. Wyniki testu pokazywane są automatycznie po jego rozwiązaniu.

Jeśli uda się Tobie realizować wyzwanie regularnie i sumiennie oraz postępować zgodnie z moimi zaleceniami to gwarantuję Tobie opanowanie całej wiedzy. A to stanowi największy wyznacznik przydatności wyzwania.

Jak zapłacić za abonament?

Standardowa cena za dostęp do nauki w Akademii hiszpańskiego wynosi 89 zł miesięcznie lub 708 zł rocznie. W ramach tej kwoty kursant otrzymuje dostęp do całej platformy oraz wszystkich dostępnych na niej materiałów: kursy, podcasty, webinary, ćwiczenia dodatkowe, wsparcie online, dostęp do zamkniętej grupy na facebooku. 

Niestety nie. 

Jedyna możliwość płatności to ustawienie płatności cyklicznej poprzez PayPal lub Stripe.  

Tak, całkowicie bezpieczna. 

Strona internetowa jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa. 

Dodatkowo płatności w Akademii obsługują tylko zaufani operatorzy PayPal oraz Stripe.  Posiadają oni własne metody zabezpieczania płatności, które fizycznie obsługiwane są na ich stronach. Z tego powodu Akademia Hiszpańskiego nie przechowuje na własny rachunek żadnych danych osób, płatności czy kart płatniczych. Wszystkie operacje odbywają się u operatorów płatności. 

Wystarczy napisać email z prośbą do Elisy na hola@elisapena.pl.

Ważne! Upewnij się, że podajesz adres mailowy, z którym wykupiłeś/aś subskrypcję, aby było dla nas łatwiej znaleźć Cię w systemie oraz dokonać anulowania subskrypcji. Wyślij nam prośbę o anulowanie subskrypcji przynajmniej 24 godziny przed odnowieniem okresu, abyśmy zdążyli je dokonać zanim system płatności automatycznie pobiera opłatę za kolejny miesiąc.

Tak, oczywiście. Wystarczy, że napiszesz do mnie podając dane firmy (nazwa firmy, adres, NIP) z prośbą o wystawianie faktury.

Nie ma takiej możliwości. 

Kursant może jedynie zrezygnować z nauki. W przypadku chęci powrotu do Akademii obowiązuje go cena z dnia ponownego przystąpienia do Akademii.

Jak anulować subskrypcję?

Wystarczy przejść do menu: moje konto, zakładka Zarządzaj swoim kontem a następnie anulować subskrypcję.

O ile nie odnowisz konta, nie pobierzemy już żadnej opłaty. Jeśli zrezygnujesz z członkostwa przed końcem okresu rozliczeniowego, możesz nadal korzystać z Akademii Hiszpańskiego Online aż do automatycznego zamknięcia konta na koniec tego okresu.

Jeśli nie widzisz właściwej opcji na swoim koncie, konieczne napisz do mnie na hola@elisapena.pl lub na Messengerze.

Jeśli zrezygnujesz z subskrypcji przed końcem okresu rozliczeniowego, możesz nadal korzystać z platformy Akademii aż do końca tego okresu. Aby dowiedzieć się, kiedy nastąpi zamknięcie Twojego konta, wybierz opcję szczegóły rozliczenia.

W dowolnym momencie możesz odnowić konto w Akademii Hiszpańskiego Online.

Twoją historię realizowania kursów będziemy przechowywać po zamknięciu konta, więc jeśli zdecydujesz się do nas wrócić, możesz po prostu korzystać dalej z serwisu, jakby nic się nie zmieniło.

Nie ma takiej możliwości. 

Kursant może jedynie zrezygnować z nauki. W przypadku chęci powrotu do Akademii obowiązuje go cena z dnia ponownego przystąpienia do Akademii.