Najczęstsze pytania [FAQs]

Zobacz najczęstsze pytania i moje odpiwiedzi

Akademii hiszpańskiego online umożliwia samodzielną naukę języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego.

Nauka w akademii jest zróżnicowana i odbywa się poprzez innowacyjne wideokursy online, które wzbogacone materiałami do pobrania, fiszki online do nauki słownictwa, interaktywne ćwiczenia oraz testy online, webinary online oraz warsztaty tematyczne dzięki czemu kursant bez wychodzenia z domu może uczyć się języka hiszpańskiego ćwicząc wszystkie aspekty językowe: gramatyka, zrozumienie tekstów czytanych, słuchanie oraz mówienie.

Wysoka motywacja. 

Staram się motywować i utrzymać wysokie zaangażowanie poprzez urozmaicenie form nauki hiszpańskiego oraz ciągłą komunikację z kursantami podczas nauki w Akademii. 

Małymi krokami do celu. Powtórki

Nauka bazuje na przyswajaniu sobie nowej wiedzy małymi krokami, w sposób ciągły, bez zbędnego pośpiechu. Materiały tak są zaprojektowane by ucząc się nowych rzeczy móc jednocześnie powtarzać poznany już materiał. 

Native speaker. Dużo i praktycznie po hiszpańsku 

Najważniejsze. Jestem native speakerem i moim celem jest Twoja taka znajomość hiszpańskiego byś mógł/a porozumiewać się z takimi osobami jak ja. Stopniowo zwiększam intensywność hiszpańskiego tak by na poziomie A2/B1 całkowicie przełączyć się na język hiszpański. W materiałach staram się odkrywać ciekawe informacje o Hiszpanii czy Ameryce, które jesteś w stanie usłyszeń tylko od rodowitej Hiszpanki.

Na potrzeby wewnętrznej komunikacji w Akademii pomiędzy kursantami oraz Elisą Peñą utworzono zamkniętą grupę na facebookuhttps://www.facebook.com/groups/akademia.hiszpanskiego/

Na tej grupie wymieniamy się opiniami na temat realizacji naszych celów w Akademii, języka hiszpańskiego a ja staram się tam motywować do działania. 

Dodatkowo każdy członek akademii ma możliwość rozmowy ze mną podczas webinarów online, warsztatów oraz może mi również napisać email na który postaram się odpowiedzieć.

Skontaktuj się ze mną indywidualnie poprzez email: hola@elisapena.pl

Napisz dokładnie z czym masz problem, jeśli możesz zrób “print screen” błędu/problemu. Postaram się Tobie pomóc najszybciej jak się da.

Standardowa cena za dostęp do nauki w Akademii hiszpańskiego wynosi 89 zł za miesiąc. W ramach tej kwoty kursant otrzymuje dostęp do całej platformy oraz wszystkich dostępnych na niej materiałów: kursy, podkasty, webinaria, ćwiczenia dodatkowe, warsztaty tematyczne, wsparcie online, dostęp do zamkniętej grupy na facebooku. 

Niestety nie. 

Jedyna możliwość płatności to ustawienie płatności cyklicznej poprzez PayPal lub PayU.  

Tak, całkowicie bezpieczna. 

Strona internetowa jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa. 

Dodatkowo płatności w Akademii obsługują tylko zaufani operatorzy PayPal oraz PayU.  Posiadają oni własne metody zabezpieczania płatności, które fizycznie obsługiwane są na ich stronach. Z tego powodu Akademia Hiszpańskiego nie przechowuje na własny rachunek żadnych danych osób, płatności czy kart płatniczych. Wszystkie operacje odbywają się u operatorów płatności. 

Wystarczy przejść do menu: moje konto, zakładka PŁATNOŚCI a następnie anulować subskrypcje.

Tak, oczywiście. Jeśli nie ustawiłeś/aś tego wcześniej podczas zakupu dostępu do Akademii, napisz mi email z prośbą o fakturę.

Nie ma takiej możliwości. 

Kursant może jedynie zrezygnować z nauki. W przypadku chęci powrotu do Akademii obowiązuje go cena z dnia ponownego przystąpienia do Akademii.

Nauka w Akademii podzielona jest na 3 główne poziomy zaawansowania: początkujący, średnio-zaawansowany oraz zaawansowany. 

Jeśli nie uczyłeś/aś się wcześniej hiszpańskiego i nie jesteś pewny/a swojego poziomu zaawansowania skorzystaj z testu poziomującego.

Po rozwiązaniu testu otrzymasz wskazówki na temat Twojego orientacyjnego poziomu zaawansowania na którym realizować naukę w Akademii.

Optymalnym rozwiązaniem jest codzienna nauka około 30-45 minut. Jeśli nie dysponujesz taką ilością czasu postaraj się usiąść do Hiszpańskiego przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.

Materiały są tak opracowane, że kompletne przerobienie danego materiału zajmuje średnio około 30 do 45 minut. 

Scroll to Top