Warsztaty hiszpańskiego online

Grupowe zajęcia online z nauczycielem native speakerem! Jeśli chcesz spędzić miło czas i poćwiczyć przy tym swój hiszpański to warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Co tydzień nowe warsztaty

Powiadomienia o rozpoczęciu warsztatów

Od 4 do 8 spotkań podczas każdego warsztatu

Niewielkie grupy, dużo konwersacji

Materiały dydaktyczne stworzone przez native speakera

Najpopularniejsze warsztaty w Akademii

Poznajmy się lepiej! Jak w języku hiszpańskim opisywać osoby

Liczba spotkań: 4 (2 tygodnie)

5/5

Podczas tego warsztatu w sposób praktyczny wykorzystamy wiedzę zdobytą podczas kursu Akademii “jak opisywać osoby”. Nie tylko będziemy mieli okazję by porozmawiać na temat naszych ukochanych i znajomych, ale również poznamy różne historie naszych współkursantów. Każdy z nas jest wyjątkowy i na swój sposób ciekawy, dlatego przygotuj się na interesujące historie innych osób!

Nauczyciel prowadzący: Rosa Vidal Romero

Mów po hiszpańsku jak native speaker! Od teorii do praktyki

Liczba spotkań: 6 (3 tygodnie)

5/5

Celem tego warsztatu jest przezwyciężenie tej bariery i lepsza integracja z rodowitymi Hiszpanami i otoczeniem. Nauczymy się jak wyrażać się native speakerzy, poruszymy tematykę poprawnego używania hiszpańskiego i poszukamy sposobów by właśnie tak mówić. W tym samym czasie, pogłębimy naszą znajomość hiszpańskiej kultury oraz panujących tam zwyczajów i przeanalizujemy zachowanie się Hiszpanów w ich środowisku naturalnym, to znaczy w nieformalnych sytuacjach i będąc zrelaksowanym.

Nauczyciel prowadzący: Alberto Marin Irigaray

Co Ci się wczoraj stało? Jak mówić o wydarzeniach w przeszłości

Liczba spotkań: 6 (3 tygodnie)

5/5

Podczas tego warsztatu przećwiczymy wiedzę zdobytą podczas kursu online dotyczącego czasu Pretérito indefinido w naszej Akademii hiszpańskiego, czyli najbardziej kontrowersyjny czas przeszły, którego wspólnie się uczymy się. W trakcie tego warsztatu będziemy rozmawiać nie tylko o tym co my sami robiliśmy, ale również będziemy mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych historii pozostałych kursantów. Z pewnością będzie to bardzo interesujące.

Nauczyciel prowadzący: Rosa Vidal Romero

A comer! Próbujmy hiszpańskich smaków

Liczba spotkań: 4 (2 tygodnie)

5/5

Podczas tego warsztatu poznamy po krótce historię hiszpańskiej kuchni oraz typowe regionalne dania w zależności od regionu, dostępnych składników czy przypraw.

Ponadto weźmiesz udział na żywo w zajęciach podczas, których przygotowane zostanie jedno z najpopularniejszych hiszpańskich dań.

Nauczyciel prowadzący: Alberto Marin Irigaray

5/5

Akademia hiszpańskiego online

Ucz się kiedy & gdzie chcesz

Opinie moich kursantów

5/5
Przewiń do góry